| Menşe yeri: | Çin yapımı |
| Marka adı: | Infinity Machine Inc. |
| Sertifika: | ISO |
| Model numarası: | IC2186 |
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | Negotiate |
| Ambalaj bilgileri: | Şeffaf levha + sünger + ahşap karton |
| Teslim süresi: | Siparişin onaylanmasından 35 ~ 45 gün sonra |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Aylık 50 Takım |
| Ürün Adı: | Esnek Kablo Testi için Kablo Esneme Test Cihazı | Modeli: | IC2186 |
|---|---|---|---|
| Başvuru: | Bağlayıcı ile bağlı kablo için bükme dayanıklılığı testi uygulanmalıdır. | Standartlar: | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| jig: | 6 Takım | Bükme açısı: | 1~180° (±90°) (Ayarlanabilir) |
| Bükme hızı: | 10~60c.pm (Ayarlanabilir) | Yük: | 50, 100, 200, 300, 500g (her biri 6 adet) |
| Güç: | AC220V veya AC120V | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | Kablo Esneme Test Cihazı,Kablo Esneme Test Cihazı,Kablo Esneme Bükme Test Cihazı |
||
Bu esnek kablo esneme test ekipmanı, 1°'den 180°'ye kadar ayarlanabilir bükülme açılarına sahiptir ve IEC 60884-1 standartlarına uygundur. Fişlerle bağlanan kabloların bükülme dayanıklılığı testi için tasarlanan bu makine, gerçek dünyadaki bükülme koşullarını simüle ederek kablo dayanıklılığını değerlendirir.
Modeli:IC2186
IEC 60884-1:2022 esnek kablo esneme test makinesi, fişlerle bağlanan kabloların kapsamlı bükülme dayanıklılığı testi için tasarlanmış olup güvenilir performans ve doğru sonuçlar sağlar.
Bu test makinesi, fişlerle bağlanan kabloların bükülme dayanıklılık testlerini gerçekleştirir. Numune, kabloya uygun ağırlıklar uygulanarak mastar üzerine güvenli bir şekilde sabitlenir. Jig daha sonra önceden belirlenmiş açıda sağa ve sola sallanır. Gerekli dönüş döngüleri tamamlandıktan sonra test, kablo denetimi için otomatik olarak durdurulur. Elektrikli kablo testi için makine, kablo arızasına kadar dönüş döngülerini sayar ve kablo kopup elektrikle bağlantısı kesildiğinde otomatik olarak durur.
| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Modeli | IC2186 |
| Standartlar | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Jig | 6 takım |
| Bükme Açısı | 1~180° (±90°) Ayarlanabilir |
| Bükme Hızı | 10~60 kopya/dakika Ayarlanabilir |
| Tezgah | 6 ayrı sayaç |
| Yük | 50, 100, 200, 300, 500g (her biri 6 adet) |
| Ağırlık | 132 kg |
| Boyut (G*D*Y) | 960*530*850mm |
| Güç Kaynağı | AC220V 3A veya kullanıcı tarafından belirtilmiş |
Ürün Ambalajı:Esnek kablo esneme test cihazı, nakliye sırasında hasar görmesini önlemek için ahşap bir sandıkta güvenli bir şekilde paketlenir. Sandık, kolay tanımlama için ürün bilgileri ile kapatılmış ve etiketlenmiştir.
Nakliye:Nakliye, güvenilir ve deneyimli nakliye şirketleri tarafından gerçekleştirilir. Taşıma, zamanında teslimat ve güvenli taşımayı sağlayacak şekilde düzenlenir. Müşteriler, gönderi durumunu izlemek için takip bilgileri alırlar.
İlgili kişi: Ms. Amy Lin
Tel: +8613534323463
Faks: 86-0769-83428065
Adres: No. 103 Bina 4, Furong Endüstri Merkezi, Wangniudun Kasabası, 523200, Dongguan Şehri, Çin
Fabrika adres:No. 103 Bina 4, Furong Endüstri Merkezi, Wangniudun Kasabası, 523200, Dongguan Şehri, Çin