| Menşe yeri: | Çin yapımı |
| Marka adı: | Infinity Machine Inc. |
| Sertifika: | ISO |
| Model numarası: | C5092 |
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | Negotiate |
| Ambalaj bilgileri: | Şeffaf levha + sünger + ahşap karton |
| Teslim süresi: | Sipariş onaylandıktan sonra 35-40 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 50 Set |
| Ürün adı: | Otomatik Kablo Döngüsel Esneme Test Cihazı | Modeli: | C5092 |
|---|---|---|---|
| Başvuru: | kablolar döngüsel kablo bükme test makineleri, çok telli kablo, iletişim kablosu, kulaklık kablosu v | test standardı: | SFF 8417 Çok İletkenli Kablo Esnek Çevrim Test Prosedürü; ISO 19642-2:2023 Otomotiv Kabloları Döngüs |
| test miktarı: | 2 adet | Test Hızı: | 10~60rpm±2cpm (Sık sık 13rpm kullanıcısı) |
| Açı aralığı: | ±90° / 0°~180° | Test döngüleri: | 1 ¢ 999,999 kere |
| Güç: | Tek fazlı AC220V veya 120V±10%, 50/60Hz | Garanti: | 1 Yıl |
Oto Kablo Döngüsel Bükülme Test Makinesi, ISO 19642-2 standartlarına uygun olarak çeşitli kablo türlerinin bükülme yorulma performansını değerlendirir. Bu özel test ekipmanı, tekrarlanan döngüsel bükülme hareketleri yoluyla kablo iletkenliğini ve genel kalitesini değerlendirir.
Test süreci, kablonun bir ucunu kısa devre yapmak, bir döner plakaya sabitlemek, ağırlıklar uygulamak ve tekrarlanan döngülerden sonra kablo iletkenliğini değerlendirmek için sol-sağ dönme hareketleri gerçekleştirmeyi içerir.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | C5092 |
| Test Adedi | 2 adet |
| Test Hızı | 10~60rpm±2cpm (Sık kullanılan 13rpm) |
| Açı Aralığı | 90° |
| Minimum Görüntüleme Açısı | ±1° |
| Test Döngüleri | 1~999.999 kez |
| Kılavuz Tekerlek Yarıçapı | R13, R19, R25, R37, R55, R69, R82, R107 (veya özelleştirilmiş) |
| Döner Plaka Çapı | 275mm |
| Ağırlıklar | 100g, 200g, 500g, 1000g (veya özelleştirilebilir) |
| Boyut (G×D×Y) | 1280×724×1320mm |
| Ağırlık | 350kg |
| Güç Kaynağı | Tek faz AC220V / AC120V 50/60Hz 5A veya kullanıcı tarafından belirtilen |
Otomotiv kabloları döngüsel bükülme test makinesi, nakliye sırasında hasar görmesini önlemek için ahşap kasalarda paketlenir. Her kasa, kolay tanımlama için net nakliye işaretlerine sahiptir.
Güvenli taşıma ve zamanında teslimatı sağlamak için güvenilir nakliye şirketleriyle ortaklık yapıyoruz. Müşteriler, nakliye süreci boyunca sevkiyat durumunu izlemek için takip bilgileri alırlar.
İlgili kişi: Ms. Amy Lin
Tel: +8613534323463
Faks: 86-0769-83428065
Adres: No. 103 Bina 4, Furong Endüstri Merkezi, Wangniudun Kasabası, 523200, Dongguan Şehri, Çin
Fabrika adres:No. 103 Bina 4, Furong Endüstri Merkezi, Wangniudun Kasabası, 523200, Dongguan Şehri, Çin