| Menşe yeri: | Çin yapımı |
| Marka adı: | Infinity Machine Inc. |
| Sertifika: | ISO |
| Model numarası: | C5092 |
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | Negotiate |
| Ambalaj bilgileri: | Şeffaf levha + sünger + ahşap karton |
| Teslim süresi: | Sipariş onaylandıktan sonra 35-40 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 50 takım |
| Ürün adı: | Otomotiv Kablo Döngüsel Bükme Test Cihazı | Modeli: | C5092 |
|---|---|---|---|
| Başvuru: | kablolar döngüsel kablo bükme test makineleri, çok telli kablo, iletişim kablosu, kulaklık kablosu v | test standardı: | SFF 8417 Çok İletkenli Kablo Esnek Çevrim Test Prosedürü, |
| test miktarı: | 2 adet | Test Hızı: | 10~60rpm±2cpm (Sık sık 13rpm kullanıcısı) |
| Açı aralığı: | ±90° / 0°~180° | Test döngüleri: | 1 ¢ 999,999 kere |
| Güç: | Tek fazlı AC220V veya 120V±10%, 50/60Hz | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | Otomobil kablo bükme yorgunluk testçisi,döngüsel esnetme test makinesi ISO 19642-2,Kablo döngüsü bükme test makinesi |
||
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | C5092 |
| Test Kapasitesi | 2 PCS |
| Test Hızı | 10~60rpm±2cpm (Genellikle 13rpm) |
| Açı aralığı | 90° |
| En düşük görüntü açısı | ±1° |
| Test Dönemleri | 1 ¢ 999,999 kere |
| Rehber tekerleğinin yarıçapı | R13, R19, R25, R37, R55, R69, R82, R107 (4 değişken set) |
| Dönüş levhası çapı | 275 mm |
| Ağırlıklar | 100g, 200g, 500g, 1000g (özelleştirilebilir) |
| Boyutlar (W × D × H) | 1280×724×1320 mm |
| Ağırlık | 350 kg |
| Güç kaynağı | Tek fazlı AC220V / AC120V 50/60Hz 5A (kullanıcı belirtilir) |
İlgili kişi: Ms. Amy Lin
Tel: +8613534323463
Faks: 86-0769-83428065
Adres: No. 103 Bina 4, Furong Endüstri Merkezi, Wangniudun Kasabası, 523200, Dongguan Şehri, Çin
Fabrika adres:No. 103 Bina 4, Furong Endüstri Merkezi, Wangniudun Kasabası, 523200, Dongguan Şehri, Çin