| Menşe yeri: | Çin'de yapılmış |
| Marka adı: | Infinity Machine Inc. |
| Sertifika: | ISO |
| Model numarası: | IC2095 |
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | Negotiate |
| Ambalaj bilgileri: | Şeffaf levha + sünger + ahşap karton |
| Teslim süresi: | Sipariş onaylandıktan sonra 20-30 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 200 set |
| Ürün adı: | Beş İstasyonlu Tel Salınım Test Cihazı | Başvuru: | Ekipman çok çekirdekli kablo, iletişim kablosu, kulaklık kablosu, düz kablo, sinyal kablosu, şarj ka |
|---|---|---|---|
| Özellik: | Japonya AC servo motor sürücüsünü kullanarak, yüksek hassasiyetli konumlandırma doğrudur, düşük gürü | Standart: | Bükme Testi GBT 5023.2 |
| Ürün Modeli: | IC2095 | Test Hızı: | 6~420 ± 25 Rad/s (ayarlanabilir) |
| Test açısı aralığı: | 0~±180° | Kontrol sistemi: | Dokunmatik Ekran +PLC |
| Güç: | Metabo Elektrik Motoru veya Pnömatik Motor veya Hidrolik Motor | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | Tel salınımı bükme direnci test makinesi,Tel salınım bükme direnci test makinesi,Beş istasyonlu bükme test makinesi |
||
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün modeli | IC2095 |
| Eşzamanlı test numuneleri | 5 parça |
| Kontrol Sistemi | Dokunmatik ekran + PLC |
| Sürücü Sistemi | Japonya Servo Motoru |
| Test Hızı | 6~420 ± 25 rad/s (düzenlenebilir) |
| Motor hızlandırma/dayanım süresi | <45ms |
| Test açısı aralığı | 0°±180° |
| En düşük görüntü açısı | 1° |
| Test döngüsü aralığı | 1 ~ 999,999 kere |
| Toplu kalış süresi | 1 ~ 10 dakika |
| Reaksiyon Üyesi | R1.5,2,2.5,3,3.5,4,4.5,5,5.5,6mm (söyleme sırasında belirtin) |
| Dönüş diski çapı | 160 mm |
| Ağırlık Seçenekleri | 50g, 100g, 150g, 250g, 300g. |
| Makine Boyutları | W780 x D460 x H940mm |
| Ev sahibi ağırlığı | Yaklaşık 150kg |
| Güç kaynağı | AC220V 50Hz 10A |
İlgili kişi: Ms. Amy Lin
Tel: +8613534323463
Faks: 86-0769-83428065
Adres: No. 103 Bina 4, Furong Endüstri Merkezi, Wangniudun Kasabası, 523200, Dongguan Şehri, Çin
Fabrika adres:No. 103 Bina 4, Furong Endüstri Merkezi, Wangniudun Kasabası, 523200, Dongguan Şehri, Çin