| Menşe yeri: | Çin'de yapılmış |
| Marka adı: | Infinity Machine Inc. |
| Sertifika: | ISO |
| Model numarası: | IC2186 |
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | Negotiate |
| Ambalaj bilgileri: | Şeffaf levha + sünger + ahşap karton |
| Teslim süresi: | Siparişin onaylanmasından 35 ~ 45 gün sonra |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Aylık 50 Takım |
| Ürün adı: | 180° Esnek Kablo Esneme Test Cihazı | Modeli: | IC2186 |
|---|---|---|---|
| Başvuru: | Bağlayıcı ile bağlı kablo için bükme dayanıklılığı testi uygulanmalıdır. | Standartlar: | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| jig: | 6 Takım | Bükme açısı: | 1~180° (±90°) (Ayarlanabilir) |
| Bükme hızı: | 10~60c.pm (Ayarlanabilir) | Yük: | 50, 100, 200, 300, 500g (her biri 6 adet) |
| Güç: | AC220V veya AC120V | Garanti: | 1 Yıl |
| Vurgulamak: | Standart Bending Durability Test Makinesi,Kablo fişinin bükülme dayanıklılığı test makinesi,GB2099-2008 Bükme dayanıklılığı test makinesi |
||
Model: IC2186
IEC 60884-1:2022 Esnek Kablo 90° Bükme Test Cihazı, fişlere bağlı kabloların bükülme dayanıklılığı testi için tasarlanmıştır. Bu test makinesi, gerçek dünya bükülme koşullarını simüle ederek kablo dayanıklılığını değerlendirir.
Bu esnek kablo bükme test makinesi, fişlere bağlı kablolar için bükülme dayanıklılığı testleri gerçekleştirir. Numune, kabloya ağırlık uygulanan bir jig üzerine sabitlenir, ardından jig belirlenen açıda sağa ve sola sallanır. Gerekli dönüş döngüleri tamamlandıktan sonra, kablo muayenesi için test durur. Alternatif olarak, elektriklendirilmiş kablolar test edilirken, makine kablo arızasına kadar dönüş döngülerini sayar, kablo koptuğunda ve elektrikten ayrıldığında otomatik olarak durur.
| Model | IC2186 |
|---|---|
| Standartlar | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Jig | 6 set |
| Bükme Açısı | 1~180° (±90°) (Ayarlanabilir) |
| Bükme Hızı | 10~60 dev/dak (Ayarlanabilir) |
| Sayaç | 6 bireysel sayaç |
| Yük | 50, 100, 200, 300, 500g (Her biri için 6 adet) |
| Ağırlık | 132kg |
| Boyut (G*D*Y) | 960*530*850mm |
| Güç Kaynağı | AC220V 3A veya kullanıcı tarafından belirtilen |
Ürün Paketlemesi: Esnek kablo bükme test makinesi, nakliye sırasında hasar görmesini önlemek için ahşap bir sandık içinde güvenli bir şekilde paketlenir. Sandık, kolay tanımlama için ürün bilgileriyle kapatılmış ve etiketlenmiştir.
Nakliye: Nakliye, güvenilir ve deneyimli nakliye şirketleri tarafından yürütülür. Zamanında teslimat ve güvenli taşıma sağlamak için nakliye düzenlemeleri yapılır. Müşteriler sevkiyat durumunu izlemek için takip bilgileri alırlar.
Özel test gereksinimlerinize göre kişiselleştirilmiş ürün önerileri için satış ekibimizle iletişime geçin.
İlgili kişi: Ms. Amy Lin
Tel: +8613534323463
Faks: 86-0769-83428065
Adres: No. 103 Bina 4, Furong Endüstri Merkezi, Wangniudun Kasabası, 523200, Dongguan Şehri, Çin
Fabrika adres:No. 103 Bina 4, Furong Endüstri Merkezi, Wangniudun Kasabası, 523200, Dongguan Şehri, Çin